O NAS

INK-OGNITO

   Studio tatuażu Ink-Ognito to kultowe już miejsce na mapie świata tatuażu, powstało w 2009r z inicjatywy Tomasza TOFI Torfińskiego i od lat zrzesza starannie wyselekcjonowanych artystów.

   3 piętrowy, 200m salon znajduje się w samym centrum Rybnika gdzie na chwile obecną pracuje 10 tatuatorów. Od zawsze misją studia jest dokładanie cegiełki do szeroko pojętej branży tatuażu, czynnie uczestniczymy we wszystkich najważniejszych konwencjach tatuażu na świecie i w Polsce ( Londyn, Milan, Paryż, Wenecja, Hong Kong, Nowy Jork, Kraków, Warszawa), nasi tatuatorzy są również jurorami na wielu konwentach oraz prowadzą szkolenia i seminaria z tatuowania jak i projektowania graficznego.

   Dla nas najważniejszy jest tatuaż, który „wychodzi” ze studia, starannie pracujemy nad każdym projektem, konsultujemy każdy szczegół, tłumaczymy zasady kompozycji, kolorystyki, czy detalu, który finalnie daje pożądany efekt w postaci prac prezentowanych przez nas na social mediach. Nie znajdziesz tu katalogów z powielanymi projektami, co najwyżej gotowe autorskie projekty, a pracę nad każdym tatuażem rozpoczynamy od wnikliwej analizy pomysłu klienta.

   Pracujemy na jednorazowych, wysterylizowanych materiałach w przestrzeni w pełni zatwierdzonej przez SANEPID dotyczącej higieny i bezpieczeństwa w naszym studiu.

363347176_831483331674551_2114396291103977234_n.jpg